Filtr powietrza (26×16,3cm), zastępczy dla filtra do wentylatora ERA9, ERA11

20,00 

Filtr do wentylacji 26×16,3cm, zamiennik filtra do wentylatora typu Maico ERA9, ERA11, klasa G2. 100% poliester.

Zawartość przesyłki

  • Filtr zastępczy do wentylatora ERA9, ERA11

Parametry techniczne pojedynczego filtra

  • kolor: biały
  • materiał: włóknina G2, poliester
  • wymiar pojedynczego filtra: 260mm * 163mm * 5mm
  • ciężar pojedynczego filtra: 0,007kg

Przesyłka

  • wymiar: 20cm*35cm*1,5cm
  • waga: do 0,2kg

Zastępuje oryginalne akcesoria do wentylatorów typu:

  • Maico ERA9, Maico ERA11

Filtr powietrza o wymiarach 26×16,3cm, zastępczy do wentylatora Maico ERA 9, ERA11

przeznaczony do użytku domowego, do wentylacji domowej. Starsze, rzadziej stosowane wentylatory np. typu ERA9 czy ERA11, mają już swoich następców. Nie oznacza to jednak, że nie funkcjonują na rynku i nie trzeba o nie dbać. Podobnie, jak w przypadku innych wentylatorów naściennych, również tutaj należy wymieniać filtr na czysty, dzięki czemu będzie nam jeszcze długo służył. Producenci wentylatorów zawsze wskazują, co jaki czas należy wymieniać filtr. My zachęcamy do stosowania tych zaleceń.
Należy pamiętać, że praca wentylatora bez założonego filtra lub z brudnym filtrem jest niedopuszczalna, z biegiem czasu spowoduje głośną pracę i uszkodzenie wentylatora. Materiał, z którego wykonany jest filtr, nazywany włókniną albo matą filtracyjną, zabezpiecza znajdujące się za nim, często kosztowne, urządzenie elektryczne przed pyłem, kurzem. Jednocześnie nie zakłóca swobodnego przepływu powietrza, umożliwiając właściwą pracę wentylatora. Cichy wentylator to na pewno czysty filtr.

Jeśli potrzebujecie Państwo innych filtrów do wentylacji domowej, a nie znaleźliście ich na naszych stronach, prosimy o kontakt mailowy tutaj. Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment filtrów do wentylacji domowej (w tym filtry na zamówienie) – na pewno dopasujemy właściwy filtr do wentylatora.

Waga 0,2 kg
Wymiary 20 × 35 × 1,5 cm

Może spodoba się również…

Shopping Cart
Przewiń do góry