Po maratonie czyli promocje i emocje

Po maratonie czyli emocje i promocje

W poprzednim wpisie obiecaliśmy Wam zdradzić, skąd się wziął pomysł na wrześniowy cykl promocji #MaratonOkazji. Obiecaliśmy i słowa dotrzymujemy.

tamara-skorowska-autorka-wpisu

Autorka wpisu

Skoro to ja przygotowuję ten wpis, to pozwólcie, że od teraz będę pisać w osobie pierwszej. Tym bardziej, że jestem główną bohaterką opowieści;). Ja czyli Tamara - właścicielka esklepu filtrydowentylacji.pl.

#MaratonOkazji - geneza

Dwa tygodnie temu,  26.09.2021r., miałam przyjemność wziąć udział w 43 Maratonie Warszawskim. Z powodu pandemii koronawirusa, maraton był przekładany, zmieniano terminy. Nawet w tym roku nie miałam pewności, czy się odbędzie. Niezła tortura dla kogoś, kto wymarzył sobie taki bieg. Dreszcz oczekiwania – uda się czy nie. Na miesiąc przed terminem biegu zaczęło się odliczanie do startu. Pierwszego oficjalnego maratonu po dwóch latach przerwy. Tym bardziej, że medal maratonu warszawskiego miał być pierwszym trofeum.

maraton-warszawski-2021
maraton-warszawski-trasa
maraton-warszawski-2021-medal

Drugim – równie ważnym –  był… start w ultramaratonie Pomerania Trial 63km. I to dokładnie 2 tygodnie po maratonie warszawskim. Potężne wyzwanie. Długie przygotowania. W pewnym momencie pomyślałam, że skoro pół mojej głowy żyje zbliżającymi się wydarzeniami, a drugie pół ulubioną pracą, dlaczego by tego nie połączyć? 

#MaratonOkazji był naturalną konsekwencją moich prywatnych planów. Długa i różnorodna promocja, z efektownymi rabatami – marketingowe odbicie maratońskich zmagań. 

pomerania-trial-63km-trasa
medal-pomerania-trial-63km-2021

Pytanie brzmi – czy promocja udała się podobnie, jak moje oba biegi? Ocenę pozostawiam Państwu. Tradycyjnie od niej uzależniam, czy powtórzymy kampanię. Bo ja swoje bieganie na pewno powtórzę. Wielokrotnie.

Do zobaczenia na trasie!

Zostaw komentarz

Shopping Cart
Przewiń do góry