O firmie

E-sklep filtrydowentylacji.pl

Serwis filtrydowentylacji.pl rozpoczął działalność w 2014r., jako e-sklep firmy Handloteka z Gdańska

Od momentu uruchomienia, serwis prowadzi sprzedaż produktów wentylacyjnych. Specjalizuje się w filtrach powietrza do wentylatorów naściennych typu Maico, Vents, Limodor i innych.

Oferta e-sklepu:

  • oryginalne filtry powietrza do kratek wentylacyjnych
  • filtry powietrza określane jako „zamienniki”
  • maty filtracyjne
  • filtry cięte na wymiar
Filtr powietrza w wentylatorze Maico
Filtr wentylacyjny w wentylatorze Maico
Szefowa Handloteki wręcza puchar

100% zaangażowania

Wszystko, co robimy, robimy na 100% naszych możliwości. Wysoki standard obsługi i najlepsza jakość produktów – czy to filtrów do wentylacji czy zawieszek rusztowaniowych – były, są i będą podstawą naszych działań.
Poza tym, na każdym etapie zlecenia kontrolujemy realizację prac – począwszy od zakupów surowców, poprzez cały cykl produkcji, na wysyłce kończąc. Bo jeśli my będziemy zadowoleni, to nasi Klienci będą zachwyceni.

#Usługi dla Wspólnot Mieszkaniowych

Wykonujemy przeglądy systemów wentylacji i detekcji tlenku węgla, metanu, LPG w garażach podziemnych, w halach garażowych. Dokonujemy napraw, testujemy prawidłowość działania – jednym zdaniem: świadczymy profesjonalny serwis obiektowych instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i elektrycznych.
A przy okazji – prosimy o kontakt w sprawie filtrów do wentylacji domowej. Mamy dla Państwa specjalne ceny przy zakupach hurtowych.

Ekodostawa czyli rozwożenie filtrów rowerem
Dzisiejsza promocja

Zrób zakupy za min. 65zł i ciesz się darmową wysyłką

Shopping Cart
Przewiń do góry