O nas

Bo praca może być przyjemna..

Bywa, że gdy pasja staje się pracą, pasja przestaje być pasją. Nam, szczęśliwie, udaje się tego unikać.
Ekipa Handloteki

foto: III Regaty o Puchar Pani Prezes Kolbudy 2017r.

wlascicielka-handloteki-blondynka-wreczajaca-puchar-zeglarzom

Kilka słów onas

100% zaangażowania

kategoria-filtry-rozne-limodor-helios-zamienniki

Mamy sporo do zaoferowania

Najważniejszym zadaniem Handloteki jest produkcja i sprzedaż filtrów do wentylacji domowej. I znajdą ich Państwo w naszej ofercie całkiem sporo – mamy filtry do wentylatorów typu Maico, Vents, Limodor, do kratek wentylacyjnych.

Realizujemy także zamówienia specjalne, spoza standardowego wyboru filtrów.

Wysoka jakość

Wszystko, co robimy, robimy na 100% naszych możliwości. Wysoki standard obsługi i najlepsza jakość produktów – czy to filtrów do wentylacji czy zawieszek rusztowaniowych – były, są i będą podstawą naszych działań.
Poza tym, na każdym etapie zlecenia kontrolujemy realizację prac – począwszy od zakupów surowców, poprzez cały cykl produkcji, na wysyłce kończąc. Bo jeśli my będziemy zadowoleni, to nasi Klienci będą zachwyceni.

zaloga-handloteki
dla-zarzadcow-wspolnot-garaz-detekcja-tlenku-wegla

#Usługi dla Wspólnot Mieszkaniowych

Wykonujemy przeglądy systemów wentylacji i detekcji tlenku węgla, metanu, LPG w garażach podziemnych, w halach garażowych. Dokonujemy napraw, testujemy prawidłowość działania – jednym zdaniem: świadczymy profesjonalny serwis obiektowych instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i elektrycznych.
A przy okazji – prosimy o kontakt w sprawie filtrów do wentylacji domowej. Mamy dla Państwa specjalne ceny przy zakupach hurtowych.

X
Add to cart