ekohandloteka-ekozestawy-ekologia-eko

Ekozestawy czyli zaczynamy od siebie

 

 

Trudno jest być eko w naszej branży. Trudno, ale nie jest to niemożliwie. Dowodem na to może być ten właśnie ” ekozestaw ” 10x Filtry wentylacyjne bez folii (13,5×13,5cm), zastępcze dla filtra do wentylatora typu Maico ER60, ER100 – ekozestaw

Dlaczego ” ekozestaw „?

Spytaliśmy naszych Klientów, co możemy zrobić, żeby działalność Handloteki była bardziej przyjazna dla środowiska. W końcu jesteśmy producentem filtrów powietrza, do wytworzenia których wykorzystujemy włókniny filtracyjne różnych typów. Włókniny filtracyjne czyli 100% poliester. Tu raczej nie ma miejsca na ekologię. Z drugiej strony – nie wszędzie musi być. Ta poliestrowa mata filtracyjna, dzięki strukturze włókien, spełnia ważną rolę. Odfiltrowuje z powietrza cząstki zanieczyszczeń. Większych, mniejszych – to zależy od stopnia zagęszczenia, grubości włókien itp. Na przykład filtry wentylacyjne 13,5×13,5cm, zamienniki filtra do wentylatora Maico, zakwalifikowane są jako filtry wstępne o klasie filtracji G2 (zgodnie z europejską normą EN 779: 2012). Oznacza to, że zatrzymuje pyłki/ cząstki o wielkości >10nm. I tego wymogu nie obejdziemy. Dlaczego? Ponieważ nasze filtry muszą być zgodne z wymogami polskich i europejskich norm. No i muszą być skuteczne, dla naszego dobra. Ale o tym kiedy indziej.

Teraz zachęcamy do wybierania wersji „eko” naszych filtrów 10x Filtry wentylacyjne bez folii (13,5×13,5cm), zastępcze dla filtra do wentylatora typu Maico ER60, ER100 – ekozestaw w opakowaniu zbiorczym 10 sztuk.

filtry-wentylacyjne-do-maico-10x-ekozestaw

Różnią się one tym od standardowych, że pojedyncze filtry nie są pakowane w osobne folie. Na czas transportu i późniejszego przechowywania, filtry są bezpiecznie umieszczone w tekturowym kartoniku, z klapką szczelnie zamykającą opakowanie. Gdy już będziemy mieć je w ręku, wystarczy opisać pudełko, włożyć do szafy i wyciągać kolejne sztuki filtrów, gdy tylko poprzednie ulegną zużyciu.

Aaa! Każdy z naszych produktów, opatrzony hasłem „eko” będzie kosztować mniej od swojego „ubranego” odpowiednika („ubranego” oznacza filtr w foliowej koszulce). Czyż to nie dobra wiadomość?

Więcej na razie nie zdradzimy (bo konkurencja bez przerwy kopiuje nasze pomysły). Ale zaglądajcie tutaj do nas – razem możemy więcej:).

PS. Jeśli podoba się Państwu nasz konkret na ograniczenie zużycia plastiku, prosimy o komentarze, oceny gwiazdowe i nowe inspiracje.

Do zobaczenia!

 

 

Shopping Cart
Przewiń do góry